YAPAY DALLAR & CİPSOLAR

Aranjman buketlerini zengileştirmek için yapay dallar ve çipsolar doğru bir tercih. Yapay dallar ve çipsolar ile çiçek aranjmanlarına zengin bir görünüm katabilirsiniz.

Minimal dolarıyla uyum içinde olan dekoratif yapay dal ve cipsolar, mekanlarınıza hareketlilik katmak için ideal bir dekorasyon ürünüdür. Doğanın estetik görünümünü ve minimalliğini yansıtan bu birbirinden eşsiz görünüme sahip dekoratif yapay cipsolar ve ara dallar, yaşam alanlarına karşı konulmaz bir görünüm sergilemektedir. Birçok konuda avantajlı olan yapay dal ve cipso modelleri sulama, gübreleme ve budama gibi rutin bakım süreçlerine ihtiyaç duymadığı için hem zaman konusunda hem de maliyet anlamında avantaj sağlar. Her dekoratif fikre uyum sağlayan yapay ara dal ve cipsolar, aynı zamanda estetik görünümleri ve ihtişamlı dokularıyla ön plana çıkmaktadırlar.

Doğanın karşı konulmaz cazibesini en iyi şekilde yansıtan yapay cipso ve ara dal çeşitleri, 1. kalite malzemelerden üretildiği için uzun ömürlü kullanım garantisi sunmaktadır. Siz de Kuk Çiçek’ten dilediğiniz dekoratif yapay ara dal ve cipsoları seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Yapay Dallar ve Cipso Çeşitleri

Dekoratif anlamda iç ve dış tasarımlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz suni cipsolar ve dallar, kullanım alanlarına göre ikiye ayrılmaktadır. Bunlar iç mekan için tasarlanan suni dallar ve cipsolar ve dış mekana uyumlu yapay cipsolar ve dallardır. Yapısı gereği her dekorasyon zevkine ve tarzına uyumlu yapay cipso ve ara dallar, hafif yapılarından dolayı dilediğiniz anda yerini değiştirebilirsiniz. Böylelikle mekanlarınızda cipso ve ara dalların minimalliğini yansıtabilirsiniz.

Sizde yapay cipso ve dal modellerinden dilediğinizi seçip, hızlıca sipariş verebilirsiniz. Bu sayede Kuk çiçekçilik ’in dekoratif yapay dal ve cipsoları ile, doğanın elegan görüntüsünü yakalayabilirsiniz.

 İç Mekan İçin Yapay Cipsolar ve Dallar

İç mekanlarda modern ve bohem bir hava sunan yapay cipsolar ve dallar, aynı zamanda az yer kaplama özelliği sayesinde tüm alanlarda tasarruf etmenize yardımcı olur. Yaşam alanlarının tekdüzeliğinden sıkılanlar için alternatif bir dekorasyon parçası olan cipsolar ve dallar, mekanlarınıza ferahlık ve canlılık katmaktadırlar. Böylelikle doğanın ilham veren havasını yaşatabilirsiniz. Her tarza ve zevke ile uyum içinde olan iç mekan yapay kaktüsler, evlerinizde, çalışma alanlarınızda ofislerinizde veya otellerin lobisinde kullanıma uygundur.

  • Krizantem Dalı
  • Protea Dalı
  • Bonsai Dalı
  • Zeytin Dalı
  • Bahar Dalı ve daha birçok cipso ve ara dal çeşitlerinden

istediğinizi seçip, hastanelerde, okullarda ve otellerde kullanarak dekorasyonları zenginleştirebilirsiniz. Kuk Çiçek bünyesindeki yapay iç mekan cipso ve dal modellerini detaylı şekilde inceleyerek, hızlı kargo avantajlarından yararlanıp siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan İçin Yapay Cipsolar ve Dallar

Suni dallar ve cipso modelleri ile dış mekanlarda şık ve modern görünümü bir arada sunmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, Kuk Çiçek’in birbirinden kaliteli ve doğal görünümlü yapıya sahip suni dal ve cipsolar ile doğanın canlılığını ve tazeliğini sergileyebilirsiniz. Bahçe, teras veya açık hava etkinlikleri, havuz kenarları gibi alanlara uyum sağlayan dış mekan suni yapay ve kaktüs modellerinden;

  • Krizantem Dalı
  • Protea Dalı
  • Bonsai Dalı
  • Zeytin Dalı
  • Bahar Dalı çeşitlerinden

dilediğinizi seçerek Avm girişlerinde, hastane bahçelerinde veya kendi bahçenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Arzuladığınız cipso ve ara dal modeline rahatlıkla erişim sağlayıp, birbirinden güzel suni cipso ve dal çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Kuk Çiçek’in sitesinden tek tıkla sipariş oluşturduğunuz suni cipso ve ara dallar, dış mekanlarınızda her mevsim doğal dokuyu yaşatabilirsiniz.

Yapay Dal ve Cipso Fiyatları

Yapay dal ve cipsolar boyut, kullanım alanları gibi detaylara göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana ve tarzınıza en uygun yapay sarmaşık modellerini inceleyerek, hızlı kargo ayrıcalığı ve avantajlı fiyat etiketleriyle sahip olup, yaşam alanlarınıza zengin bir dokunuş katabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Suni dal ve cipsoları temizlemek için yumuşak bir fırça kullanarak veya toz alıcı bir fırça ile dalları ve cipsoları nazikçe temizleyebilirsiniz. Böylelikle yapay kaktüslere çekici ve canlı bir görünüm sunabilirsiniz.

Kuk çiçekçilik tarafında üretilen dekoratif yapay cipso ve dallar, iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır. Ancak dayanıklı yapısı ve doğal görünümlü tasarımları sayesinde dış mekan kullanımına da uyum sağlamaktadır.

Kuk çiçekçilik’in üretmiş olduğu dekoratif dal ve cipsolar, gerçek bitkilerle neredeyse aynı doğal görünümü sunmaktadırlar. Bu nedenle yapay cipso ve dal çeşitlerini gönül rahatlığıyla iç ve dış mekanlarınızda tercih edebilirsiniz.

Başlık

Go to Top