Destek

Nasıl üye olabilirim ?
‘Yeni Üye Kayıt Formu’ bölümünü doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım ?
‘Şifremi Unuttum’ bölümüne tıklayarak kayıtlı e-posta adresinizi ve güvenlik sorusunun yanıtını forma yazınız. Şifrenizi sıfırlama bağlantınız e-posta adresinize gönderilecektir.

Siparişlerimi hesabımdan inceleyebilir miyim ?
Üye girişi yaparak oluşturduğunuz tüm siparişlerinizi, ‘’Sipariş Geçmişim’’ sayfasından inceleyebilirsiniz.

Adres defteri nedir ?
Adres Defterinizde gönderim yaptığınız adresler kayıtlı tutulmaktadır. Dilerseniz gönderim yapmak istediğiniz diğer adreslerinizi de kayıt açabilirsiniz. Sipariş adımlarında yer alan alıcı ve adres bilgilerini Adres Defteri uygulamasından tek tıkla seçebilir, kolayca ve hızlıca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?
Üyeliğinizin iptalini Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçerek yada Mail göndererek yapabilirsiniz.

SİPARİŞ VERME
Nasıl sipariş verebilirim ?
Kukcicek.com’dan Üye girişi yaparak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizde ekstra indirim ve kampanyalardan yaralanmak için Üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Siparişimi hediye paketi yapabilir misiniz ?
Ürünlerimiz, Kukcicek.com tarafından özel olarak tasarlanmış hediye kutuları ile teslim edilmektedir. Paketleme hizmeti ücretsizdir.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim ?
Henüz dağıtıma çıkmamış veya kargoya verilmemiş siparişlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Kargo ücretli mi ? Kargo ücreti ne kadar ?
1500,00 tl’nin altındaki siparişleriniz için şiparinize 120,00 tl kargo ücreti eklenecektir. 1500,00 tl’nin üzerindeki siparişleriniz için kargo ücreti alınmayacaktır.

Siparişimin faturası ne zaman ulaşır ?
Siparişiniz irsaliye ile sizlere iletilir. Siparişinize ait faturanız , sipariş oluştururken “faturamı e-posta olarak almak istiyorum” kutucuğunu işaretlediyseniz, 7 gün içerisinde düzenlenen faturanın basılabilir görüntüsü ile imzalı UBL-TR belgesi , yine sipariş oluştururken verdiğiniz e-posta adresinize mail atılır (Vergi Usul Kanunun 397. maddesi gereğince e-posta ile gönderilen bu faturaların mali değeri ve geçerliliği bulunmakta olup, ayrıca kağıt fatura gönderilmesine gerek bulunmamaktadır. ) ; kutucuğu işaretlemediyseniz, faturanız 7 gün içerisinde önce bilgilendirme olarak e-posta adresinize mail atılır (Bu maildeki faturanın mali değeri yoktur), sonra faturanın kağıt çıktısı, sipariş oluştururken vediğiniz gönderici adresine postalanır. Bunların hiçbiri gerçekleşmediyse Müşteri Danışmanlarımızla ( 0212 258 52 65 ) veya iletişim sayfasından mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

ÖDEME
Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim ?
Kredi kartı ve banka kartları aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği var mı ?
Malesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Ödeme işlemim gerçekleştiğinde bana bilgi verilecek mi ?
Kartınızdan işlem onayı verilip, ödeme işlemi tamamlandığında, e-posta yoluyla işlem detaylarınız tarafınıza bilgilendirilir.

Ödeme sayfanız güvenli mi ?
Kişisel bilgilerinizin
güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple Üyelik işleminizden, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3 üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3 üncü kişiler tarafından görülememekte, Kukçiçek.com tarafından kayıt edilmemektedir.

Taksit seçeneğiniz var mı ?
Taksit seçeneğimiz, Tek Çekim ve 4 (dört) Taksit olarak sadece İş Bankası ve Bonus özellikli kredi kartlarına yapılmaktadır.