GENİŞ YAPRAKLI AĞAÇLAR

Estetik ve doğal bir atmosfer yaratmak için geniş yapraklı yapay ağaçları tercih ederek, kullanım alanlarına derinlik katabilirsiniz.

Geniş yapraklı yapay ağaçlar, iç ve dış mekanlarda doğal bir yeşil dokunuş isteyen ancak bitki bakımına zaman ayıramayan kişiler için mükemmel bir seçenektir. Geniş yapraklı yapay ağaçlar; ofisler, oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri, evler vb. gibi mekanlarda kullanılarak estetik ve doğal bir atmosfer yaratmada kullanılır. Bu yapay ağaçlar bakım gerektirmemektedir. Aynı zamanda solma, kuruma veya yaprak dökme gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazlar. Ayrıca mevsim değişikliklerinden etkilenmezler. Bu nedenle her mevsimde iç ve dış mekanlarda yeşil bir güzellik sunarlar. Siz de doğanın atmosferini mekanlarınıza getirmek istiyorsanız, Kuk Çiçek ile iletişime geçerek birbirinden canlı ve kaliteli büyük yapraklı yapay ağaçlarımızdan sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Geniş Yapraklı Yapay Ağaçlar

Ortamlara estetik bir dokunuş sağlayan geniş yapraklı yapay ağaçlar, kullanım alanlarına göre ikiye ayrılmaktadırlar. Bu durumda yapay büyük yapraklı ağaçlar, hem iç mekanda kullanılmakta, hemde dış mekanda kullanılmaktadır. Her iki kullanım alanında da oldukça elverişli olan bu mükemmel geniş yapraklı yapay ağaçlar, hafif yapılarından dolayı yaşam alanlarınızda onlara yer açarak, doğanın eşsiz doğallığını sevdiklerinize sunabilirsiniz. Böylece ortamlarınıza pozitif bir enerji salgılar.

Sizde iç ve dış mekanlarınız için geniş yapraklı yapay ağaçlardan istediğinizi seçerek, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Modern ve çarpıcı görünümler sunan geniş yapraklı yapay ağaçlar, evlerinize doğallık, enerji ve estetik katmak için büyük bir adaydır. Hemen siparişinizi oluşturarak bu kusursuz ayrıcalığı keşfedip, yaşayın!

İç Mekan İçin Geniş Yapraklı Yapay Ağaçlar

İç mekan için üretilen büyük yapraklı yapay ağaçlar, ortamlarınıza karşı konulmaz bir hava katarken aynı anda da ortamlarınızın enerjisini değiştirir. Yaşam alanlarınızın her bir noktasına ayrı bir renk katan bu geniş yapraklı yapay ağaçlar, gerçek bitkileri aratmayan detayları sayesinde yaşam alanlarınıza ferahlık ve canlılık katar. Böylece yatak odalarınızdan tutunda, çalışma alanlarınıza kadar dilediğiniz her yerde yeşilin en güzel tonlarını görebilirsiniz. Her tarz dekorasyona uyum sağlayan iç mekan yapay ağaçları boyutları, türleri ve tasarım özellikleriyle dikkat çeker. Evinizin dışında ofislerinizde veya otellerin lobisinde kullanıma uygun olan dekoratif geniş yapraklı ağaç modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Böylelikle dekoratif anlamda eşsiz bir uyum yakalayabilirsiniz. 

Kaliteli maddelerden üretilen büyük yapraklı yapay ağaçları; çalışma odalarınızda, hastane koridorlarında, restoranların iç mekanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kuk çiçek bünyesindeki yapay iç mekan yapay geniş ağaçlarını detaylı şekilde inceleyip, hızlı kargo avantajlarından yararlanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan İçin Geniş Yapraklı Yapay Ağaçlar

Dış mekanlarınızda 4 mevsim yeşilin enerjisini yansıtmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, Kuk Çiçek’in birbirinden kaliteli ve güzel dış mekanlar için özel üretilen geniş yapraklı yapay ağaçları ile doğanın canlılığını, tazeliğini ve enerjisini hissettirebilirsiniz. Bahçe, teras veya açık hava etkinlikleri, havuz kenarları gibi alanlara uygun olan dış mekan geniş yapraklı yapay modellerinden istediğiniz büyüklüğü seçerek Avm girişlerinde, hastane bahçelerinde veya kendi bahçenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 Arzu etmiş olduğunuz modele rahatlıkla erişim sağlayıp, birbirinden güzel büyük yapraklı yapay ağaç modeline sahip olabilirsiniz. Kuk çiçekçilik sitesinden tek tıkla siparişi oluşturduğunuz yapay geniş yapraklı ağaçlar ile dış mekanlarınızda 4 mevsim doğanın canlılığını yaşatabilirsiniz.

Geniş Yapraklı Yapay Ağaç Fiyatları

Yapay büyük yapraklı ağaç fiyatları boyut, kullanım alanları gibi detaylara göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana ve tarzınıza en uygun yapay geniş yapraklı ağaç modellerini inceleyerek, hızlı kargo ayrıcalığı ve avantajlı fiyat etiketleriyle sahip olup, yaşam alanlarınıza zenginleştirebilirsiniz. 

Dekoratif yapay geniş yapraklı ağaçları özelleştirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm Aksesuarlara ilgili kategorimizde detaylı bir şekilde inceleyip, temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

İç ve dış mekanlarda dekoratif amaçlarla kullanılan yapay ağaçlar; Metal, polyester ipek, çelikten üretilmektedir. Kullanılan bu ürünlerle, büyük yapraklı yapay ağaçların dayanıklılığının daha çok artırılması hedeflenmektedir.

Geniş yapraklı ağaçlar genellikle evlerde, ofislerde Avmin iç taraflarında, hastanelerde mekan tasarımı olarak kullanılır. Dış mekanlarda ise otel girişinde, restaurant teraslarında cafelerin bahçesinde kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Geniş yapraklı yapay ağaçlar, gerçek ağaçlara kıyasla daha az bakım gerektirir, ancak bazı temel bakım gereksinimleri vardır. İşte geniş yapraklı yapay ağaçların bakımıyla ilgili bazı önemli bilgiler: yumuşak bir bez veya hafifçe nemlendirilmiş bir bez kullanarak yaprakları ve gövdeleri silinmelidir.

Yapay büyük yapraklı ağaçlar farklı boyutlarda bulunur. Kuk çiçekçilikte İhtiyaca ve dekorasyon tercihlerine yönelik boyutlarda, yapay büyük yapraklı ağaçlar bulunmaktadır.

Yapay geniş yapraklı ağaçların tozunu almak için yapmanız gereken sadece hafifçe silmektir. Daha derin bir temizlik gerektiğinde ise, ılık sabunlu suyla silmeniz uygun olabilir. Temizlik sıklığı kullanıma ve çevresel koşullara bağlıdır.

Başlık

Go to Top