1800 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

WhatsApp

YAPAY AĞAÇLAR

Doğa görünümlü yapay ağaç çeşitleriyle dilediğinizi tercih ederek, iç ve dış mekan tasarımlarınıza zengin bir görünüm katabilirsiniz.

Dekoratif Yapay Ağaç

Dekoratif yapay ağaç modelleri, son dönemlerde evlerimizi ve bahçelerimizi güzelleştiren en popüler ve en tercih edilen dekorasyon ürünlerinin başında gelmektedir. Evlerinize ve bahçelerinize ayrı bir hava katan yapay ağaç modelleri, gerçekçi detaylar ve doğal renklerle tasarlandığı için her zaman canlı ve taptaze bir görünüm sunar. Böylelikle kullandığınız ortamlarda her mevsim taze ve ilk günkü görünümüyle etkileyici bir estetik sağlar. Birçok konuda avantaj sağlayan dekoratif yapay ağaçlar aynı zamanda  sulama, gübreleme ve budama gibi düzenli bakım sürecine ihtiyaç duymadığından dolayı, hem bakım maliyetlerinden avantaj sağlar hem de vakit kaybının önüne geçmiş olur.

Ortamlarınıza renk katan birbirinden farklı ve etkileyici yapay süs ağaçları, kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı uzun ömürlü kullanım garantisi sunar. Böylece kullandığınız alanlarda kusursuz görünümler yaratır. Siz de Kuk Çiçek’ten dilediğiniz dekoratif yapay ağaç çeşidini seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kuk Çiçek de birbirinden farklı  yapay büyük ağaç modelleri ile yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Yapay Ağaç Çeşitleri

İç ve dış mekanlarda estetik ve doğallığı bir araya getiren yapay ağaç çeşitleri, geniş kullanım alanlarına uygun seçenekler sunar. Farklı tarzları bir arada sunan yapay süs ağaçları, kullanım alanlarına göre kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Bunlar iç mekan yapay ağaçları ve dış mekan yapay ağaçlarıdır. Her iki kullanım alanında da dekoratif açıdan ortamı zenginleştiren dekoratif yapay ağaç çeşitlerini, rahatlıkla taşıyabilir veya yerlerini değiştirebilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz alanlarda doğanın huzurunu ve görsel çekiciliğini kalıcı kılabilirsiniz.

Siz de dilediğiniz yapay süs ağaçlarını seçerek, siparişinizi oluşturun. Stilinizi kolay bir şekilde yansıtarak, doğanın huzurunu ve görsel çekiciliğini yaşam alanlarınızda kalıcı kılabilirsiniz.

İç Mekan Yapay Ağaçlar

İç mekan yapay ağaçlar kategorisi, yaşam alanlarınıza doğanın sıcaklığını ve yeşilliğini taşırken aynı zamanda estetik bir dekoratif dokunuş sunar. Evlerinizin her bir köşesine doğal güzellikleri getiren bu modeller, gerçek bitkileri aratmayan detayları sayesinde yaşam alanlarınıza ferahlık ve canlılık katar. Böylece evlerinizde ve oturma odalarınız da sıcak, davetkar bir atmosfer yaratır. Her tarz dekorasyona uyum sağlayan iç mekan yapay ağaçları boyutları, türleri ve tasarım özellikleriyle dikkat çeker. Evinizin dışında otellerde, ofislerde ve restoranlarda kullanıma uygun olan  dekoratif yapay ağaç modellerinden;

  • Salon yapay ağaç
  • Saksıda yapay ağaç modelleri gibi

birbirinden farklı ve zevkinize en uygun iç mekan dekoratif yapay ağaç modellerini, Hastanelerde, Restaurant veya evinizin dilediğiniz köşesinde kullanılan yapay ağaçlar ile dekorasyonu destekleyerek, ortama ayrı bir atmosfer katabilirsiniz. Kuk çiçek bünyesindeki yapay iç mekan ağaçlarını detaylı şekilde inceleyerek, hızlı kargo avantajlarından yararlanıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan Yapay Ağaçlar

Dış mekanlarınızda her mevsim solmayan  ve canlılığını koruyan çiçeklere sahip olmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise, Kuk Çiçek’in birbirinden değişik dış mekan ağaçları ile dış mekanlarınızda doğanın canlılığını ve yeşilliğini yansıtabilirsiniz. Bahçelerinizde, teraslarınızda ve havuz kenarlarında kullanıma uygun olan dış mekan yapay ağaç modellerinden;

  • Yapay meyve ağacı
  • Büyük yapay ağaç
  • Çiçekli yapay ağaçlar
  • Meyveli yapay ağaç modellerinden

birini tercih ederek, Avm girişlerinde, hastane bahçelerinde veya kendi bahçenizde kullanarak, ortamlara ferahlık katabilirsiniz. Dilediğiniz modele rahatlıkla erişim sağlayarak, birbirinden güzel yapay dış mekan ağaçlarına erişim sağlayabilirsiniz. Kuk çiçekçilik sitesinden tek tıkla siparişinizi oluşturup, dış mekanlarınızda her mevsim doğanın canlılığını yaşatabilirsiniz.

Yapay Ağaç Fiyatları 

Yapay ağaç fiyatları boyut, kullanım alanları gibi detaylara göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana ve tarzınıza en uygun kaliteli yapay ağaç modellerini ilgili kategorimizden inceleyerek, hızlı kargo ayrıcalığı ve avantajlı fiyat etiketleriyle sahip olup, yaşam alanlarınıza zenginleştirebilirsiniz. 

Dekoratif yapay ağaçlarınız özelleştirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm Aksesuarlara  ilgili kategorimizde detaylı bir şekilde inceleyip, temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Üretilen tüm yapay ağaçlar birinci sınıf lateks ve kauçuktan üretiliyor olup, esnekliği ve dokusu, doğal bitkilerin yapraklarına benzer bir görünüm sağlamaktadır.

Evet, yapay ağaçlar dış mekan kullanımına uygun olarak tasarlanmaktadır. Güneş ışığı, rüzgar, yağmur ve diğer hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanan yapay dekoratif ağaçlar UV ışınlarına karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

Yapay ağaçların genellikle minimal bakım gerektirdiği unutulmamalıdır. Gerçek bitkiler gibi düzenli sulama, budama ve gübreleme gibi işlemlere ihtiyaç duymazlar. Bu nedenle, pratik ve düşük bakım gereksinimi olan bir dekorasyon seçeneği sunarlar. Bu konuda yapmanız gereken şey yapay ağaçları belli aralıklarda temizleyerek, tozunu almaktadır.

Yapay ağaçlar, iç mekan dekorasyonunda estetik bir dokunuş ve doğal bir atmosfer yaratmak için geniş bir yelpazede kullanabilirsiniz. Bu sayede ortamlarınızda değişik bir hava yaratarak, dekorasyonunuza katkı sağlar