YAPAY PALMİYE AĞAÇLARI

Oldukça zengin bir görünüm kazandıran yapay palmiyeler ile, doğanın karşı konulmaz güzelliğini yaşam alanlarına yansıtmaktadır.

Son dönemlerde dekorasyonları zenginleştirmek adına tercih edilen yapay palmiye ağaçları, ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Oldukça zengin bir görünüm kazandıran yapay palmiyeler, doğanın karşı konulmaz güzelliğini yaşam alanlarına yansıtmaktadır. Dekorasyon konusunda çokça avantaj sağlayan yapay palmiyeler, sulama, gübreleme ve budama gibi düzenli bakım sürecine ihtiyaç duymadığından dolayı, bitki bakım maliyetinden ve zamanında tasarruf etmenize olanak tanır. Her mekanda kullanıma uyum sağlayan yapay palmiye ağaçları yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandırır.

Mekanlarınıza otantik bir görünüm sağlayan yapay palmiyeler, kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı uzun ömürlü kullanıma uygundur. Siz de Kuk Çiçek’in gerçekçi yapay palmiyelerden dilediğinizi seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böylece Yapay palmiye ağaçları ile doğanın zerafetini, yaşam alanlarınıza taşıyın

Kullanım Alanlarına Göre Yapay Palmiye Ağaçları

Her mekana şık ve doğal bir form kazandıran yapay palmiyeler, kullanım alanlarına göre ikiye ayrılmaktadır. Bunlar iç mekan için yapay palmiyeler ve dış mekan için yapay palmiye çeşitleridir. Görünüm itibariyle, her alanda eşsiz bir canlılık kazandıran yapay palmiyeler, hafif yapısından dolayı istenilen ortama taşınarak, kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz. Böylelikle yaşam alanlarında, yapay palmiye ağacın karşı konulmaz güzelliğini yansıtabilirsiniz.

Sizde yaşam alanlarınızda karşı konulmaz doğallığı yansıtmak adına dilediğinizi seçerek, kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz. Kuk çiçeğin birinci kalite yapay palmiye ağaçlarıyla, kaliteyi ve karşı konulamaz doğallığı bir arada sunabilirsiniz. Hemen siparişinizi oluşturun bu ayrıcalıklı fırsatı kaçırmayın.

İç Mekan İçin Yapay Palmiye Ağaçları

Evinizin veya işyerinizin iç mekanlarını güzelleştirmek ve tropikal bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, iç mekan yapay palmiye ağaçları harika bir dekorasyon seçeneğidir. Klasik iç mekan dekorasyonlarından sıkılanlara alternatif bir seçenek sunan yapay palmiye ağaçları, yaşam alanlarına egzotik bir görünüm sağlar. Bu sayede kendinizi tropikal bir adada tatil yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Her tarz dekorasyona uyum sağlayan iç mekan yapay palmiye ağaçları, yapıları ve tasarım özellikleriyle dikkat çeker.

Dilediğiniz yapay palmiyelerden birini seçerek, dekorasyonlarınıza etkileyici bir görünüm sunabilirsiniz. Kuk çiçek bünyesindeki yapay iç mekan palmiye ağaçlarını detaylı şekilde inceleyerek, hızlı kargo avantajlarından yararlanıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan İçin Yapay Palmiye Ağaçları

Dış mekanlarınıza eşsiz ve farklı bir havamı katmak mı istiyorsun? Cevabınız evet ise Kuk Çiçek’in birbirinden kaliteli ve göz dolduran dış mekan palmiye yapay ağaçlarla doğanın canlılığını ve tazeliğini hissettirebilirsiniz. Bahçe, teras veya açık hava etkinlikleri, havuz kenarları gibi alanlara uygun olan dış mekan yapay palmiyelerinden istediğiniz boyutu seçerek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kuk çiçekçilik sitesinden tek tıkla siparişinizi oluşturduğunuz yapay palmiye ağaçlarıyla, dış mekanlarınızda her mevsim doğanın canlılığını yaşatabilirsiniz.

Yapay Palmiye Ağacı Fiyatları 

Yapay palmiye ağacı fiyatları boyut, kullanım alanları gibi detaylara göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana ve boyuta en uygun yapay palmiyeleri inceleyerek, hızlı kargo avantajı ve ayrıcalıklı fiyat etiketleriyle sahip olup, yaşam alanlarınıza zengin bir dokunuş katabilirsiniz.

Dekoratif yapay palmiye ağaçlarına kendi imzanızı atmak için, ihtiyacınız olan tüm Aksesuarlara ilgili kategorimizden detaylı bir şekilde inceleyip, kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Yapay palmiyelerin yaprakları ve gövdeleri genellikle, birinci kalite PVC plastikten üretilir. Böylelikle gerçek bitki yapraklarının dokusu ve renginden dolayı ayırt edilemez bir görünüme sahip olur.

Yapay palmiye ağaçları, estetik görünümleri ve bakım gerektirmemeleri nedeniyle birçok farklı mekanda kullanılabilir. Bunların başında ise evler, ofisler, restaurant ve cafeler, AVMler gibi mekanlar gelmektedir.

Yapay palmiyeler, gerçek palmiyelerin aksine minimal bakım gerektirirler. Bunun için belli zamanlarda palmiye yapraklarının tozunu nemli bezle hafifçe silerek, tozunu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, eğer yapay palmiyenin üzerine herhangi bir leke veya kir bulaşırsa, yumuşak bir bez veya sünger kullanarak hafifçe temizleyebilirsiniz. Kirleri temizlerken fazla baskı yapmamaya özen gösterin, çünkü yapay palmiye yaprakları oldukça hassas olabilmektedir.

Yapay palmiye ağaçlarının farklı boyutları mevcuttur, Bu boyutlar 100 cm ile 260 cm arasında değişmektedir. Bu boyutlar tercih edeceğiniz alana göre değişiklik göstermektedir. Bu kullanacağınız alanın boyutunu tam belirlemeden siparişinizi oluşturmayın.

Başlık

Go to Top