YAPAY BAMBU AĞAÇLARI

Doğanın muhteşem esintisini yansıtan yapay bambu ağaçları ile yaşam alanlarınızda kusursuz bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Günümüzde dekorasyon açısından sıklıkla karşımıza çıkan yapay bambu ağacı, estetik açıdan mükemmel bir seçenek sunmaktadır. Doğanın dinginliği, ferahlığı ve doğal güzelliği, yaşam alanlarımıza yansıtan yapay bambu, dekorasyon açısından evlerinize hoş bir hava katmaktadır. Birçok konuda avantaj sağlayan yapay bitki bambu ağaçları sulama, gübreleme ve budama gibi düzenli bakım sürecine ihtiyaç duymadığından dolayı, hem bakım maliyetlerinden avantaj sağlar hem de vakit kaybının önüne geçmiş olur. Her alanda kullanıma elverişli olan bu yapay bitkiler, Hem görünümleri hem de kullanım kolaylıkları ile mekanlarınıza benzersiz bir estetik katkı sağlarlar

Ortamlarınıza doğal güzelliği ve huzuru bir arada taşıyan yapay bambu ağaçları, kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı uzun ömürlü kullanım garantisi sunar. Böylece kullandığınız alanlarda kusursuz görünümler yaratır. Siz de Kuk Çiçek’ten dilediğiniz suni bambu çeşidini seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kuk Çiçek de birbirinden farklı suni bambu modelinden beğendiğinizi seçerek, yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Yapay Bambu Ağacı

İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan suni bambu çeşitleri, kullanım alanlarına göre kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Bunlar iç mekan yapay bambu ağacı ve dış mekan yapay bambu ağaçlarıdır. Her iki kullanım alanına da elverişli olan bu bambu yapay ağaçlar, oldukça hafif olduklarından dolayı, istediğiniz zaman kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınızda bambu ağacının doğallığını ve ferahlığını yansıtabilir aynı zamanda da doğanın huzurunu ve görsel çekiciliğini kalıcı kılabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınıza en uygun yapay bitki bambu ağaçları arasından seçim yaparak, kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Modern minimalist mekanlardan, geleneksel ve rustik dekorasyonlara kadar her tür tarza ve zevke uyum sağlayan suni bambular, evlerinize ayrıcalık katmaya adaydır.

İç Mekan İçin Bambu Yapay Ağaçlar

İç mekan yapay bitki bambular, yaşam alanlarınıza karşı konulmaz bir ayrıcalık katarken, aynı zamanda da mekanlarınız havasınıda değiştirmektedir. Mekanlarınızın her bir noktasına ayrı bir renk katan yapay bambu ağaçları, gerçek bitkileri aratmayan detayları sayesinde yaşam alanlarınıza ferahlık ve canlılık katar. Böylece yatak odalarınızdan tutunda, çalışma alanlarınıza kadar dilediğiniz her yerde bambu ağacının davetkar havasını yansıtır. Her tarz dekorasyona uyum sağlayan iç mekan yapay ağaçları boyutları, türleri ve tasarım özellikleriyle dikkat çeker. Evinizin dışında ofislerinizde veya otellerin lobisinde kullanıma uygun olan dekoratif yapay ağaç modellerinden;

  • Büyük Boy Bambu
  • Oriental Bambu

birini tercih ederek, dekoratif anlamda alanlarınızda mükemmel bir uyum yaratabilirsiniz. Bu bambu ağaçları hastanelerde, restaurant veya evinizin dilediğiniz köşesinde kullanarak dekorasyonlarınızı destekleyebilirsiniz. Kuk çiçek bünyesindeki yapay iç mekan bambu ağaçlarını detaylı şekilde inceleyip, hızlı kargo avantajlarından yararlanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan İçin Bambu Yapay Ağaçlar

Dış mekanlarda yapay bitki bambular ile, etrafınızda modern bir dokunuş yaratmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise, Kuk Çiçek’in birbirinden kaliteli ve güzel dış mekan bambu yapay ağaçlarla doğanın canlılığını ve tazeliğini hissettirebilirsiniz. Bahçe, teras veya açık hava etkinlikleri, havuz kenarları gibi alanlara uygun olan dış mekan bambu yapay ağaç modellerinden;

  • 180 cm Yapay Bambu
  • Yapay Bambu 2 metre

boyutundaki seçeneklerden dilediğinizi seçerek, Avm girişlerinde, hastane bahçelerinde veya kendi bahçenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Arzu etmiş olduğunuz modele rahatlıkla erişim sağlayıp, birbirinden güzel suni bambu ağacı modellerine sahip olabilirsiniz. Kuk çiçekçilik sitesinden tek tıkla siparişi oluşturduğunuz yapay bambu ağaçlar ile dış mekanlarınızda her mevsim doğanın canlılığını yaşatabilirsiniz.

Yapay Bambu Ağacı Fiyatları 

Yapay bambu fiyatları boyut, kullanım alanları gibi detaylara göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana ve tarzınıza en uygun yapay bambu ağacı modellerini inceleyerek, hızlı kargo ayrıcalığı ve avantajlı fiyat etiketleriyle sahip olup, yaşam alanlarınıza zenginleştirebilirsiniz.

Dekoratif yapay bambu bitkilerini özelleştirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm Aksesuarlara ilgili kategorimizde detaylı bir şekilde inceleyip, temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Kuk çiçekçiliğin yapay bambu ağaçları, dayanıklı polyester yapılı ürünlerden yapılmaktadır. Bu nedenle hem çevre dostum hemde sağlık açısından zararsızdır. Bununla beraber gövdeleri gerçek bambu görünümünü taklit etmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Yapay bambu ağaçları iç mekanlar, ofisler, oteller, restoranlar, bahçeler ve teraslar gibi birçok farklı mekanda kullanılabilirler. Bu yüzden İç ve dış mekan dekorasyonlarında estetik bir dokunuş sağlarlar.

Hayır, yapay bambu ağaçları bakım gerektirmemektedir. Bu sebeple sulama, güneş ışığı veya budama gibi işlemlere ihtiyaç yoktur. Fakat yapay bambu ağaçlarını düzenli aralıklarla belli dönemlerde temizlemeniz yeterli olacaktır.

Yapay bambu ağaçları farklı boyutlarda bulunur. Kuk çiçekçilikte İhtiyaca ve dekorasyon tercihlerine yönelik küçük boyutlu ve büyük, gösterişli boyutlarda bambu ağaçları bulunmaktadır.

Yapay bambu ağaçları tozunu almak için yapmanız gereken sadece hafifçe silmektir. Daha derin bir temizlik gerektiğinde ise, ılık sabunlu suyla silmeniz uygun olabilir. Temizlik sıklığı kullanıma ve çevresel koşullara bağlıdır.

Başlık

Go to Top