YAPAY EGZOTİK AĞAÇLAR

İster iç mekan tasarımlarında ister dış mekan tasarımlarında, tropikal ve egzotik bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, yapay egzotik ağaçlar doğru bir seçim.

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen egzotik ağaç çeşitleri, dekorasyon konusunda sıklıkla tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Tropikal adaların ferahlığını, cıvıltısını ve güzelliğini evlerinize yansıtan tropikal ağaçlar, dekorasyon açısından evlerinize egzotik bir hava katacaktır. Oldukça kullanışlı olan bu tropikal ağaç türleri; sulama, gübreleme ve budama gibi ağaç bakımı rutinlerine ihtiyaç duymadığından pek çok konuda avantaj sağlamaktadır. Bahsi geçen bu avantajların başında da, zaman ve maliyet gelmektedir. Tropik ağaçlara bakım yapılmadığından dolayı ekstra masraf olmamakta. Bununla beraber, vakitten de tasarruf sağlanmış olunur. Her alana uyum sağlayan tropikal ağaç çeşitleri, hem görünümleriyle, hem de kullanım kolaylığıyla mekanlarınıza benzersiz bir katkı sağlamaktadır.

Ortamlarına güzellik ve tropikal esintiler katan yapay tropikal ağaç çeşitleri, 1. sınıf malzemelerden üretildiği için, uzun ömürlü kullanım garantisi sunar. Böylece yaşam alanlarınızda uzun yıllar kullanabilirsiniz. Siz de Kuk Çiçek’ten dilediğiniz suni tropik ağaç çeşidini seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kuk Çiçek de birbirinden farklı suni egzotik ağaç türleri modelinden beğendiğinizi seçerek, yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Yapay Egzotik Ağaçlar

İç ve dış mekanlarda kullanıma elverişli olan tropik yapay ağaçlar, kullanım alanlarına göre ikiye ayrılmaktadır. Bunlar iç mekan tropik ağaçları ve dış mekan tropik ağaçlarıdır. Her iki kullanıma da uygun olan yapay egzotik ağaçlar, taşımaya elverişli olduğundan dolayı istediğiniz anda yerini değiştirebilirsiniz. Böylece tropikal ağaç çeşitlerinin doğallığını ve ihtişamını yansıtabilir, aynı zamanda da doğanın canlılığını mekanlarınızda kalıcı kılabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınıza en uygun yapay tropikal ağaç çeşitleri arasından seçim yaparak, kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. geleneksel ve rustik dekorasyonlar için iyi bir seçim olan suni tropikal ağaç çeşitleri, evlerinize ayrıcalık katmaya adaydır

İç Mekan İçin Yapay Egzotik Ağacı

İç mekana özel olarak üretilmiş yapay egzotik ağaç türleri, yaşam alanlarınıza eşsiz bir hava katarken, aynı zamanda da dekorasyonunuzu zenginleştirmektedir. Yaşam alanlarınızın her bir köşesine ayrı bir görünüm ve enerji veren tropikal yapay ağaç türleri, gerçeksi detaylarıyla evlerinize canlılık katar. Böylece çalışma alanlarından, dinlenme odalarına kadar pekçok yerde kullanabilirsiniz. Her tarza uyum sağlayan yapay egzotik ağaçlar, türleri ve tasarım özellikleriyle dikkat çeker.

Evinizin dışında ofislerinizde veya otellerin lobisinde kullanıma uygun olan dekoratif yapay tropikal ağaç modellerinden birini tercih ederek, dekoratif anlamda mekanlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Bahsi geçen yapay egzotik ağaç çeşitlerinden dilediğinizi seçerek, dekoratif anlamda evlerinizin enerjisini artırabilirsiiz. Kuk çiçek bünyesindeki yapay iç mekan tropikal ağaç çeşitlerini detaylı şekilde inceleyip, hızlı kargo avantajlarından yararlanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan için Yapay Egzotik Ağacı

Dış mekanlarınız da yapay tropikal ağaçlarla eşsiz bir dekorasyon yaratmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise, Kuk Çiçek’in 1. kalite malzemelerle üretilmiş dış mekan tropikal ağaç türleriyle doğanın canlılığını ve tazeliğini hissettirebilirsiniz.

Bahçe, teras veya açık hava etkinlikleri, havuz kenarları gibi alanlara uygun olan tropikal ağaç türlerinden size en uygun olanını seçerek Avm girişlerinde, hastane bahçelerinde veya kendi bahçenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İstediğiniz tüm yapay egzotik ağaç çeşitlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.Kuk çiçekçilik sitesinden tek tıkla siparişini verdiğiniz yapay tropik ağaçlar ile dış mekanlarınızda her mevsim doğanın canlılığını yaşatabilirsiniz.

Yapay Egzotik Ağaç Fiyatları

Suni egzotik ağaç türleri; Boyutlarına, çeşitlerine ve kullanım alanlarına göre fiyatları değişiklik göstermektedirler. Kullanılan alana ve tarza en uygun suni tropik ağaçları inceleyip, hızlı kargo ayrıcalığı ve avantajlı fiyat etiketlerinden yararlanarak, dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Dekoratif egzotik yapay ağaçlarını özelleştirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm Aksesuarlara ilgili kategorimizde detaylı bir şekilde inceleyip, temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Kuk çiçekçiliğin yapay egzotik ağaç türleri, dayanıklı plastik malzemelerden yapılır. Bu plastikler genellikle UV ışınlarına dayanıklıdır, böylece dış ve iç mekanlara uyum sağlar. Bunun yanı sıra yapay egzotik ağaçların gövdesi ve dalları genellikle metal borular veya çubuklar kullanılarak oluşturulur. Bu metal yapılar ağacın şeklini destekler ve dayanıklılığını artırır.

Yapay egzotik ağaç çeşitleri; İç mekanlar, ofisler, oteller, restoranlar, bahçeler ve teraslar gibi birçok farklı mekanda kullanılabilirler. Bu yüzden İç ve dış mekan dekorasyonlarında estetik bir dokunuş sağlarlar.

Hayır, yapay tropikal ağaçları bakım gerektirmemektedir. Bu sebeple sulama, güneş ışığı veya budama gibi işlemlere ihtiyaç yoktur. Fakat yapay tropikal ağaç türleri düzenli aralıklarla belli dönemlerde temizlemeniz yeterli olacaktır.

Yapay egzotik ağaç türleri farklı boyutları bulunur. Kuk çiçekçilikte İhtiyaca ve dekorasyon tercihlerine yönelik küçük boyutlu ve büyük, gösterişli boyutlarda egzotik yapay ağaçlar bulunmaktadır.

Suni Egzotik ağaçlar tozunu almak için yapmanız gereken sadece hafifçe silmektir. Daha derin bir temizlik gerektiğinde ise, ılık sabunlu suyla silmeniz uygun olabilir. Temizlik sıklığı kullanıma ve çevresel koşullara bağlıdır.

Başlık

Go to Top