1800 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

WhatsApp

YAPAY TOP ŞİMŞİR

Mekanlarınızda yeşil bir atmosfer oluşturarak, aynı zamanda da geçmişin zarif ve romantik esintisini mekanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Gelişen ev dekorasyonu ile beraber, geçmişin nostaljik dokusunu ve doğal güzelliğine özlem tekrar artmıştır. Özellikle vintage veya antika tarzda saksılar, vazolar veya diğer dekoratif öğelerin yanı sıra vintage tarzı anımsatan bitkilerde hızla tercih edilmeye başlanmıştır. Bahsi geçen bu bitkilerin başında yapay şimşir top ilk sırada yer almaktadır. Dekorasyon açısından yaşam alanlarına zenginlik katan, yapay top şimşir bitkileri, sulama, gübreleme ve budama gibi bakım gereksinimlerine ihtiyaç duymadığından size ayrı bir avantaj sağlar. Mekanlarınızda yeşil bir atmosfer oluştururken aynı zamanda da geçmişin zarif ve romantik estetiğini mekanlarınız da yaşatmak istiyorsanız, yapay top şimşir bitkisi iyi bir seçim olacaktır.

Eski zamanların sıcak atmosferini yansıtan yapay top şimşir bitkileri, kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı, sizlere uzun ömürlü bir kullanım garantisi sunar. Sunmuş olduğu bu avantaj sayesinde uzun dönemler yaşam alanlarınızda nostalji bir dokunuş sergileyebilirsiniz. Siz de Kuk Çiçek’ten dilediğiniz yapay şimşir top bitkisini seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kuk Çiçek de birbirinden farklı yapay top şimşir modelinden beğendiğinizi seçerek, yaşam alanlarınızda farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Yapay Top Şimşir 

Her mekan içi kullanıma uygun olan dekoratif şimşir top bitkileri hem iç mekan hem de dış mekan için kullanılabilir bitki çeşitlerindendir. Be sebeple hem dış mekan dekorasyonunda, hem de iç mekan dekorasyonunda, mekanlarınızın enerjisini yükseltir. Her iki kullanım alanına da uygun olan bu yapay top şimşir bitkileri, yapısı gereği oldukça hafif yapısından dolayı, istenildiği zaman yerini değiştirebilirsiniz. Böylelikle her köşede geleneksel ve sıcak bir görünüm kazandırabilir, aynı zamanda da doğanın görsel çekiciliğini hissedebilirsiniz.

Sizde kullanım alanınıza en uyumlu yapay top şimşir bitkisini, inceleyip arasından seçim yaparak kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Geleneksel ve rustik dekorasyonlarda kusursuz sonuçlar yaratan yapay top şimşir bitkisi, yaşam alanlarınıza ayrıcalık katmaya adaydır.

İç Mekan Yapay Top Şimşir 

İç Mekan Yapay Top, Şimşir Bitkileri, bitki sevenler ve dekorasyon tutkunları için en iyi seçenekleri sunan bir koleksiyonu içermektedir. Bu bitkiler, gerçek bitkilerin canlılığını ve güzelliğini yansıtan ayrıntılı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Farklı boyutlarıyla ve tarzlarıyla ayrı bir hava katan yapay top şimşir bitkiler, Yüksek kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı, uzun ömürlü olup asla solma veya dökülme gibi sorunlar yaşamaktadır. Her mevsim ilk günkü görüntüsünü ve kalitesini yansıtan top şimşir bitkileri Evinizin dışında ofislerinizde veya otellerin lobisinde kullanıma uygundur. Bu sebeple dilediğinizi anında tercih edebilirsiniz.

Geleneksel veya rustik dekorasyonu bir arada sağlayan iç mekan yapay top şimşir bitkileri, dilediğiniz köşede kullanarak, dekorasyonlarınızı destekleyebilirsiniz. Kuk çiçek bünyesindeki, yapay top şimşir bitkilerini detaylı şekilde inceleyip, hızlı kargo avantajlarından yararlanarak siparişinizi anında oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan Yapay Top Şimşir 

Yapay top şimşir bitkisiyle estetik ve doğal bir görünüm elde etmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise, Kuk Çiçek’in birbirinden kaliteli ve doğal görünümlü dış mekan top şimşir bitkileriyle bahçeler, teraslar, balkonlar, restoran dış alanları ve peyzaj projelerinizi özelleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz boyuttaki yapay top şimşir modelini seçerek, Avm girişlerinde, hastane bahçelerinde veya kendi bahçenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Arzu etmiş olduğunuz modele rahatlıkla erişim sağlayıp, birbirinden gerçekçi yapay top şimşir modellerine sahip olabilirsiniz. Kuk çiçekçilik sitesinden tek tıkla siparişi oluşturduğunuz, yapay şimşir ağacı ile dış mekanlarınızda her mevsim doğanın canlılığını yaşatabilirsiniz.

Yapay Top Şimşir Fiyatları

Top şimşir bitkileri fiyatları boyut, kullanım alanları gibi detaylara göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana ve yaşam alanınıza en uygun modellerini inceleyerek, hızlı kargo ayrıcalığı ve avantajlı fiyat etiketleriyle sahip olup, yaşam alanlarınıza zenginleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Kuk çiçekçiliğin yapay mazi ve şimşir bitkileri, yüksek kaliteli PVC ürününden yapılmaktadır. Tüm ürünler doğal şimşir bitkisi görünümüne sahip olup, aynı zamanda gerçek mazi ve top şimşir bitkisinden ayırt edilemez bir görüntüye sahiptir.

Yapay top şimşir bitkileri, iç mekanlar, ofisler, oteller, restoranlar, bahçeler ve teraslar gibi birçok farklı mekanda kullanılabilirler. Bu yüzden İç ve dış mekan dekorasyonlarında vintage ve rustik görünümü desteklerler.

Hayır, yapay top şimşir bitkileri bakım gerektirmemektedir. Bu sebeple sulama, güneş ışığı veya budama gibi işlemlere ihtiyaç yoktur. Fakat yapay şimşir bitkileri düzenli aralıklarla belli dönemlerde temizlemeniz yeterli olacaktır.

Yapay top şimşir bitkileri farklı boyutlarda bulunur. Kuk çiçekçilikte ihtiyaca ve dekorasyon tercihlerine yönelik küçük boyutlu ve büyük, gösterişli boyutlarda yapay top şimşir bitkileri bulunmaktadır.

Yapay top şimşir bitkileri tozunu almak için yapmanız gereken sadece hafifçe silmektir. Daha derin bir temizlik gerektiğinde ise, ılık sabunlu suyla silmeniz uygun olabilir. Temizlik sıklığı kullanıma ve çevresel koşullara bağlıdır.

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”Yapay Top Şimşir Bitkileri Hangi Malzemeden Yapılır?”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”Kuk çiçekçiliğin yapay mazi ve şimşir bitkileri, yüksek kaliteli PVC ürününden yapılmaktadır. Tüm ürünler doğal şimşir bitkisi görünümüne sahip olup, aynı zamanda gerçek mazi ve top şimşir bitkisinden ayırt edilemez bir görüntüye sahiptir.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”Yapay Top Şimşir Bitkileri Hangi Mekanlarda Kullanılabilir?”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”Yapay top şimşir bitkileri, iç mekanlar, ofisler, oteller, restoranlar, bahçeler ve teraslar gibi birçok farklı mekanda kullanılabilirler. Bu yüzden İç ve dış mekan dekorasyonlarında vintage ve rustik görünümü desteklerler.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”Yapay Top Şimşir Bitkilerine Bakım Gerekiyor mu?”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”Hayır, yapay top şimşir bitkileri bakım gerektirmemektedir. Bu sebeple sulama, güneş ışığı veya budama gibi işlemlere ihtiyaç yoktur. Fakat yapay şimşir bitkileri düzenli aralıklarla belli dönemlerde temizlemeniz yeterli olacaktır.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”Yapay Top Şimşir Bitkileri Hangi Boyutlarda Mevcuttur?”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”Yapay top şimşir bitkileri farklı boyutlarda bulunur. Kuk çiçekçilikte ihtiyaca ve dekorasyon tercihlerine yönelik küçük boyutlu ve büyük, gösterişli boyutlarda yapay top şimşir bitkileri bulunmaktadır. “}},{“@type”:”Question”,”name”:”Yapay Top Şimşir Bitkileri Nasıl Temizlenmelidir?”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”Yapay top şimşir bitkileri tozunu almak için yapmanız gereken sadece hafifçe silmektir. Daha derin bir temizlik gerektiğinde ise, ılık sabunlu suyla silmeniz uygun olabilir. Temizlik sıklığı kullanıma ve çevresel koşullara bağlıdır.”}}]}

Go to Top