Kuk Çiçekçilik Hakkında

Kuk Çiçekçilik olarak 1980 yılından bu yana gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar canlı ve kaliteli ürünlerimizi, ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Yapay çiçek, bitki ve ağaç başta olmak üzere, hediyelik eşya, metal, seramik ve cam vazo satışı hizmetleri sağlayarak müşterilerimizin dekorasyon ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

İki farklı konumda bulunan mağazalarımızda, toptan, perakende ve dekorasyon amaçlı satışlar için müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Beşiktaş mağazamızda ve Yenibosna mağazamızın giriş katındaki 700 m2lik salonda perakende sektörüne hizmet vermekteyken, Yenibosna mağazamızdaki 3000m2lik showroomda toptan ve dekorasyon amaçlı satın alımlara dönük hizmet vermekteyiz.

Yaklaşık 10.000 farklı ürün çeşidiyle geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu zenginliğimizi, profesyonel ekiple birlikte müşterilerimize sunmayı ilke edindik. Alışveriş merkezlerinde, otellerde, ofislerde ve konutlarda iç ve dış mekan dekorasyon çözümlerimizle mimari ve konsept projelere destek veriyoruz. Kuk Çiçekçilik olarak, en kaliteli ürünlerle mekanlara güzellik katmak için her zaman yanınızdayız.