1800 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

WhatsApp

YAPAY ORKİDE

Yapay orkidelerin gerçekçi görünümleri ve doğal yapıları ile mekanlarınıza karşı konulmaz sofistike bir görünüm sağlayın.

Bitki ailesinin en büyüleyici ve zarif görünüşe sahip olan Orkideler sevginizi yansıtmanın en tatlı alternatifidir. Dekorasyon amaçlı da tercih edilen orkideler, yaşam alanlarınıza şık bir görünüm katmaktadır. Bu sayede yaşam alanlarınızın havasını bir anda yükseltebilirsiniz. Yapay mavi orkideler başta olmak üzere, saflığın simgesi olan yapay beyaz orkideler, lüks ve ihtişamı yansıtan yapay mor orkideler ve evleriniz enerji katacak olan turuncu yapay orkidelerden dilediğinizi seçerek dekorasyonunuza şıklık katabilirsiniz. Dekorasyon konusunda ayrıcalıklı bir görünüm sunan orkide yapay çiçekler, gübreleme ve budama gibi düzenli bakım sürecine ihtiyaç duymadığından dolayı, maliyet bakımından da büyük avantaj sağlamaktadır. Tüm alanlarda uyumu sağlayan orkide yapay çiçekleri, dilerseniz sevginizi anlamlaştırmak için sevdiklerinize hediye edin, dilerseniz de yaşam alanlarınıza hoş bir zarafet katın.

Büyüleyici ve narin görünümleriyle kendine hayran bırakan yapay ıslak orkideler, 1. kalite malzemelerden üretildiğinden dolayı uzun süreli kullanıma uygundur. Siz de Kuk Çiçek’in yapay orkide modellerinden dilediğiniz renkte veya tekli/ demet seçeneklerinden birini seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böylece yapay orkide çeşitleriyle büyüleyici güzelliği evlerinizde kullanarak veya sevdiklerinize hediye ederek yansıtabilirsiniz.

Gerçek Görünümlü Orkide Çeşitleri

Birçok evin havasını değiştiren yapay orkide modelleri, 2 farklı seçenek sunmaktadır. Birincisi yapay orkide buketi ve tek dal orkidelerdir. Bu seçeneklerden size en uygun olduğunu düşündüğünüz seçeneği seçerek, evlerinizin havasını değiştirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda narin bir görünüm elde etmek istiyorsanız tek dal orkideleri tercih ederken, daha zengin bir görüntü yansıtmak içinde yapay orkide buketini tercih edebilirsiniz. Böylece arzuladığınız dekorasyona kolayca ulaşabilirsiniz.

Sizde yapay orkide çeşitleriyle narin ve soft bir görünüm elde etmek adına, ister tek dal orkideleri isterseniz de yapay orkide buketini tercih edebilirsiniz. Hemen Kuk Çiçekçilik’in karşı konulmaz yapay orkide çiçeği modellerinden istediğinizi seçerek, hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanlarınızda orkidenin soft dokusunu sunabilirsiniz.

Yapay Islak Dal Orkide

Tek dal yapay ıslak orkideler, iç mekanlarda tercih edilmek adına veya sevdiklerinize sürpriz yapma için hoş bir seçenektir.Gerçek orkide görünümünden farkı olmayan orkide yapay çiçekler, gerçeksi görünümleri ve narin yapılarıyla dikkat çekmektedir. Soft ve zarif görünüme katkı sağlayan tek dal yapay orkideler, bakım gerektirmeyen özelliği sayesinde de tercih edilmektedir. Sulama, gübreleme gibi bakım rutinlerine ihtiyaç duymayan bu tekli ıslak orkideler, her zaman ilk günkü canlılığa sahip olabilirler. Bu nedenden dolayı ister yaz ister kış olsun, her mevsim mekanlarınızda yapay ıslak orkidelerin karşı konulmaz dokusunu yansıtabilirsiniz.

Arzuladığınız tek dal orkide modellerinden birini seçerek, dekorasyonlarınıza etkileyici bir görünüm katabilirsiniz.Sizde hemen Kuk Çiçek bünyesindeki tek dal ıslak görünümlü yapay orkide çiçeği çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyerek, hızlı kargo avantajlarından yararlanıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yapay Orkide Buketi

Sevdiklerinize en mutlu ve en önemli günlerinde hoş bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? veya evlerinizde soft bir dokunuş mu sergilemek istiyorsunuz? cevabınız “Evet” ise Kuk Çiçek’in birbirinden kaliteli ve hoş görünüme sahip yapay orkide buketiyle doğanın soft ve narin halini sunabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek veya dekorasyonlarınızda ayrıcalık sunmak için, dilediğiniz yapay orkide buketinden istediğinizi seçerek, sipariş oluşturabilirsiniz. Kuk Çiçek sitesinden tek tıkla siparişinizi verdiğiniz yapay orkide buketi ile, minamalliğin hoş dokusunu yaşam alanlarınızda sergileyebilirsiniz.

Renk Seçeneklerine Göre Yapay Islak Orkideler

Soft görünümün öncülerinden olan orkide yapay çiçekler, pek çok renk alternatifine sahiptir. Mekanlarınıza lük ve ihtişam sunan yapay mor orkideler, saflığın ve doğallığın temsilcisi olan yapay beyaz orkideler, mekanlarınıza enerjik bir hava katan turuncu yapay orkideler ve yapay mavi orkidelerden sizi en iyi yansıtacak olan seçeneği seçerek dekorasyonunuzda hedeflediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sevdiklerinize sevginizi yansıtmak adına turuncu yapay orkideler, mor yapay orkideler, beyaz yapay orkide çiçek ve mavi yapay orkidelerden birini tercih ederek, sevginizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Hemen siparişinizi oluşturarak, bu ayrıcalıklı orkide çiçeği seçenekleriyle sevginizi net bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Hediyelik Yapay Orkide Modelleri

Hediyelik için iyi bir alternatif olan yapay orkide çeşitleri, sevdiklerinize sevginizi kalıcı bir şekilde ifade etmenin en iyi yoludur. Oldukça iyi bir alternatif olan bu yapay orkide modelleri ile, sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Hediyelik yapay orkide çeşitleri, farklı renk ve seçenekleriyle sevdiklerinizin zevkine ve kişiliğine uygun olanı seçme özgürlüğü tanımaktadır. Doğum günlerine, anneler gününden sevgililer gününe kadar her türlü özel etkinlik ve kutlama da hediye edilebilecek orkide yapay çiçekler ile sevginizi doğru ve iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Sizde sevdiklerinize kalıcı bir hediye sunmak istiyorsanız, Kuk Çiçek’in yüksek kaliteyle üretilmiş hediyelik yapay orkide modellerinden dilediğinizi seçerek, anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böylece sevdiklerine güzel ve kalıcı bir hediye sunabilirsiniz.

Yapay Islak Orkide Fiyatları

Islak orkide fiyatları yapay tek dal orkide fiyatları ve ıslak orkide demeti fiyatları gibi detaylara göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana ve tarzınıza en uygun yapay orkide modellerini inceleyerek, hızlı kargo ayrıcalığı ve avantajlı islak orkide fiyatlarına sahip olup, yaşam alanlarınıza zengin bir dokunuş katabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, orkide yapay çiçekler bakım gerektirmezler. Yapay orkideler, gerçek orkidelerin aksine suya, güneşe veya özel bakıma ihtiyaç duymazlar. Bu nedenle yapay orkideler, uzun süre boyunca taze ve canlı bir görünüm sunarlar. Tek yapmanız gereken toz birikmesini önlemek için nemli bir bez yardımıyla hafifçe temizlemek. Böylelikle olası tozlanmanın önüne geçebilirsiniz.

Kuk çiçekçiliğin yapay laleleri, dayanıklı polyester yapılı ürünlerden yapılmaktadır. Bu nedenle hem çevre dostum hemde sağlık açısından zararsızdır. Bununla beraber gövdeleri gerçek orkide dalı görünümünü taklit etmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Yapay orkide çeşitleri iç mekanlar, ofisler, oteller, restoranlar, bahçeler ve teraslar gibi birçok farklı mekanda kullanılabilirler. Bu yüzden İç ve dış mekan dekorasyonlarında estetik bir dokunuş sağlarlar.

Yapay orkide modellerinin buket ve tekli olmak üzere seçenekleri mevcuttur. Bu sebeple ihtiyacınız olan buket veya tekli seçeneklerden dilediğinizi seçerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Go to Top