YAPAY MEYVELİ AĞAÇLAR

İç ve dış mekanlara güzellik ve canlılık katan yapay meyveli ağaçlar ile doğanı ferahlatıcı etkisini 4 mevsim hissedin.

Dış mekanlarda görmeye oldukça alışkın olduğumuz meyve ağaçları park, bahçe ve kimi zamanda evlerimizi süsleyen bir bitkidir. Ortamlara enerji katan bu meyve ağaçları mevsimine göre büyüyüp, meyve verdiğinden dolayı her mevsim de yüksek verim elde edilememektedir. Bu yüzden dolayı her mevsim ortamlara enerji dolu bir hava katan yapay meyve ağacı iyi bir seçenek olacaktır. Oldukça hoş ve güzel bir görünüm sağlayan yapay meyveli ağaçlar, doğanın karşı konulmaz enerjisini yaşam alanlarınıza yansıtmaktadır. İç ve dış dekorasyonlara ayrıcalıklı bir hava katan yapay meyve ağaçları sulama, gübreleme ve budama gibi düzenli bakım rutinlerine ihtiyaç duymadığından dolayı maliyet ve zaman açısından sizlere kolaylık ve rahatlık sunmaktadır. İç ve dış mekanlara kolayca uyum sağlayan yapay meyveli ağaçlar, ev ve bahçe dekorasyonlarından ayrıcalıklı bir hava katmaktadır.

Mekanlarınıza otantik ve rustik bir hava katan meyveli yapay ağaçlar, kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı, uzun ömürlü kullanıma elverişlidir. Ortamlara renki bir hava katan meyveli yapay ağaçları Kuk Çiçek ayrıcalıklığıyla sipariş ederek, ortamlarınıza karşı konulmaz bir hava katabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Yapay Meyve Ağaçları

İç ve dış mekanlara da hoş bir görünüm sağlayan yapay meyve ağaçları, Kullanım alanlarına göre 2’ye ayrılmaktadır. Bunlar iç mekan yapay meyve ağacı ve dış mekan yapay meyve ağacıdır. Bahsi geçen bu dekoratif meyve ağaçları, ağır olmayan yapısı itibariyle istenilen yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Bylece dilediğiniz köşede yaz ayının canlılığını ve ilkbaharın enerji verici havasını evlerinizde kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

Sizde yaşam alanlarınızda, ortamlarınızın enerjisini yükselten yapay meyveli ağaç çeşitlerinden dilediğinizi seçerek, siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz. Kuk çiçekçiliğin birinci kalite malzemelerden üretilmiş meyveli yapay ağaç çeşitleriyle kaliteyi ve dekorasyonu zenginleştiren görünümleri bir arada sunabilirsiniz. Hemen siparişinizi oluşturun, Kuk çiçekçiliğin bu ayrıcalıklı fırsatını kaçırmayın.

İç Mekan İçin Meyveli Yapay Ağaçlar

Ev ve işyerlerinize rustik bir doku kazandırmak için yapay meyveli ağaçlar iyi bir seçim olacaktır. İç mekanlarınıza sofistike bir hava katan iç mekan yapay meyve ağacı çeşitleri, klasik dekorasyon fikirlerinden sıkılan, farklı ve alternatif bir seçenek sunar. Yaşam alanlarınızda soft ve huzurlu bir hava yaratan yapay meyveli ağaç modelleri, Her tarz dekorasyona uyum sağladığından dolayı karşı konulmaz ve vazgeçilmez bir dekorasyon ürünü olmaktadır.

Ortamlarınıza uyum sağlayacağını düşündüğünüz yapay meyveli ağaç modellerinden dilediğinizi seçerek, dekorasyonlarınıza etkileyici bir görünüm sunabilirsiniz. Kuk Çiçekçiliğin birinci kaliteyle ürettiği yapay meyve ağaçlarını detaylı şekilde inceleyerek, hızlı kargo avantajlarından yararlanıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dış Mekan İçin Yapay Meyveli Ağaçlar

Dış mekanlarda her zaman 4 mevsimimi yaşatmak istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, Kuk Çiçek’in birbirinden güzel ve göz dolduran yapay meyve ağacı modelleriyle, doğanın enerji veren canlılığını, her mevsim dış mekanlarınızda yansıtabilirsiniz. Bahçe, teras, cafe, avm gibi yerlerin girişlerinde kullanılmaya uygun olan dış mekan yapay meyveli ağaçlardan dilediğiniz boyutları tercih ederek, gönül rahatlığıyla dekorasyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Kuk çiçekçilik sitesinden tek tıkla siparişinizi oluşturduğunuz meyveli yapay ağaçlar ile, dış mekanlarınızda her mevsim doğanın canlılığını yaşatabilirsiniz.

Yapay Meyve Ağacı Fiyatları

Yapay meyve ağaçları fiyatları, boyut, kullanım alanları gibi detaylara göre değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız alana ve boyuta en uygun yapay meyve ağaçlarından istediğinizi seçerek, hızlı kargo avantajı ve ayrıcalıklı fiyat etiketleriyle sahip olup yaşam alanlarınıza zengin bir dokunuş sunabilirsiniz.

Dekoratif yapay meyve ağaçlarına kendi imzanızı atmak için, ihtiyacınız olan tüm Aksesuarlara ilgili kategorimizden detaylı bir şekilde inceleyip, kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Yapay meyve ağacının yaprakları ve meyveleri genellikle dayanıklı plastik malzemeden yapılır. Bunun yanı sıra meyveli yapay ağaçların gövdesi genellikle metal borulardan yapılıyor olup, gövdesi içinde ahşap maddesi tercih edilmektedir.

Yapay meyve ağacı modelleri, estetik görünümleri ve bakım gerektirmeyen özellikleriyle beraber birçok farklı mekanda rahatlıkla tercih edilebilir. Kullanım alanlarının başında ise evler, ofisler, restaurantlar, cafeler ve evler gelmektedir.

Meyveli yapay ağaçlar, gerçek meyveli ağaçların aksine minimal bakım gerektiren bir dekorasyon ürünüdür. Bunun için belli zamanlarda meyveli yapay ağaçlarının yapraklarını nemli bezle hafifçe silerek, tozunu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, eğer yapay meyve ağaçlarının üzerine herhangi bir leke veya kir bulaşırsa, yumuşak bir bez veya sünger kullanarak hafifçe temizleyebilirsiniz. Kirleri temizlerken fazla baskı yapmamaya özen gösterin, çünkü yapay meyveli ağaçların yaprakları oldukça hassas olabilmektedir.

Yapay meyve ağaçlarının bir dizi farklı boyutta mevcuttur. Sizde bu farklı boyutlardan, kullanacağınız alana en uygun Yapay meyve ağacı çeşitlerinden en uygunun seçerek sahip olabilirsiniz.

Başlık

Go to Top