1800 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

WhatsApp

KAR KÜRELERİ

Masalsı Dünyalara Yolculuk: Kar Küreleri

Kar küreleri, içerisinde sakladığı minik dünyalarla bizi büyülü bir yolculuğa davet ediyor. Kuk Çiçekçilik olarak, birbirinden güzel kar küreleri sunarak güzel bir dekor seçeneği sunuyoruz. Ayrıca kar küreleri çok güzel bir hediye seçeneğidir. Eğer yılbaşı için sevdiklerinize hediye almak istiyorsanız kar kürelerini tercih edebilirsiniz. Kar kürelerinin içinde bulunan minik figürler, ağaçlar ve yılbaşı temalı detaylar ile birer masalsı dünyayı andırmaktadır. Her bir kar küresi farklı bir hikayeyi anlatarak evinize masalsı bir atmosfer katıyor. 

Yılbaşı Temalı Kar Küreleri 

Kuk Çiçekçilik olarak yılbaşı temalı birbirinden güzel ve özel kar küreleri sunuyoruz. Kar kürelerimiz, yılbaşı coşkusunu en özel ve büyülü şekilde yaşamanız için özenle seçilmiş birbirinden güzel tasarımları içeriyor. Yılbaşının hissettirdiği heyecanı ve coşkuyu minik kar kürelerinde de hissederek kışın büyülü dokusunu yılbaşı temalı kar kürelerimizle keşfedin.

Kar Küresi Modelleri

Kuk Çiçekçilik olarak birçok kar küresi modelleri sunmaktayız. Bembeyaz kar taneleriyle süslenmiş kar küreleri, yılbaşı manzarasının en zarif yönlerini yansıtıyor. Bu yılbaşı küreleri, evinize karlı bir kış gününün huzurunu getiriyor. İsterseniz müzikli kar kürelerimizi tercih ederek sakin müziğin rahatlatıcı etkisini yaşayabilir, isterseniz noel baba kar küresini tercih edebilirsiniz. İçerisinde minik evler ve kar olan kar kürelerimizi de tercih ederek evinize sıcaklık katabilirsiniz. 

Kar Küresi Fiyatları

Kar küresi fiyatları ürüne göre değişiklik göstermektedir. Her biri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve içerisindeki figürler özenle yapılmıştır. Özel tasarım olan kar kürelerimiz, muhteşem bir hediye seçeneğidir. İsterseniz sevdiklerinize alabilir, isterseniz evinize alarak zarif bir dekor oluşturabilirsiniz. Kar küresi çeşitleri ve fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilir, satın alabilirsiniz.

Daha Fazla
Go to Top