Restoranlar İçin Yapay Çiçek Dekorasyonu

Restoran dekoru, müşterilerin izlenimi için önemli faktörlerden bir tanesidir. Bu sebeple restoranınızda yapacağınız dekorun mükemmel olması gerekmektedir. Yapay çiçek ve ağaçlarla restoranınızda dekor oluşturarak müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Yapay çiçekler, restorana zarif bir görüntü katarak harika bir atmosfer sağlar. 

Restoran Ana Giriş İçin Yapay Çiçek Dekorasyonu

Restoran ana girişi müşterilerin ilk izleniminin oluştuğu yerdir. Bu sebeple, ana giriş alan dekorunun etkileyici ve çekici olması gerekmektedir. Bu alanda büyük ve canlı renklerden oluşan yapay çiçek aranjmanları tercih ederek zarif bir dekor oluşturabilirsiniz. Canlı renklerdeki yapay çiçekler, misafirlerinizi sıcak bir atmosferle karşılayabilir. Eğer zarif bir görünüm istiyorsanız; yapay lale, yapay orkide, yapay gül, ortanca gibi çiçekleri tercih edebilirsiniz. Eğer daha hareketli bir görünüm istiyorsanız; yapay tropik çiçeklerden oluşan bir aranjman muhteşem bir seçenek olacaktır. Daha farklı bir seçenek istiyorsanız eğer, yapay ağaçları da tercih edebilirsiniz.

Restoranlar için Yapay Çiçek Dekorasyonu
Restoranlar için Yapay Çiçek Dekorasyonu

Restoran Tavanı İçin Yapay Çiçek Dekorasyonu

Restoran tavanı genellikle göz ardı edilen bir yerdir. Bu alanda yapay çiçekler, sarmaşıklar kullanarak fark yaratabilirsiniz. Zarif bir görünüm istiyorsanız, english vin chain ivy green white sarmaşığını tercih edebilirsiniz. Eğer daha hareketli ve canlı bir görünüm sağlamak istiyorsanız; philo hanging green veya fern sarmaşık tercih ederek güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz. 

Restoran Girişi
İçin Yapay Çiçek Dekorasyonu

Restoran girişinde orta boyutlu bir vazo içerisinde yapay çiçekler kullanarak muhteşem bir dekor yaratabilirsiniz. Çiçek dışında farklı bir seçenek arıyorsanız, yapay bitkilerle dekor oluşturabilirsiniz. Yapay sukulent, yapay kaktüs veya yapay sarmaşıkları tercih ederek modern ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu yapay bitkiler, bakım gerektirmeyen yapısıyla restoranınıza canlılık ve tazelik katacaktır.

Restoranlar için Yapay Çiçek Dekorasyonu
Restoranlar için Yapay Çiçek Dekorasyonu

Restoran Duvarları İçin Yapay Çiçek Dekorasyonu

Restoran duvarlarına canlılık katarak müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Duvarlarınıza hareketlilik katmak için gül duvar kaplama uygulamaları ve dikey bahçe uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Bu tür uygulamalar, özellikle mevsimsel renkler ve farklı çiçek türleriyle duvarlarınızı bir sanat eserine dönüştürebilir. Gül duvar kaplamaları, zarafet ve sofistike bir hava katarken, dikey bahçeler doğal bir cennet hissi yaratır. 

Restoran Masaları
İçin Yapay Çiçek Dekorasyonu

Küçük vazoların içerisine yapay çiçekler koyarak restoran masalarını dekore edebilirsiniz. Böylelikle müşterilerinizin yemeği daha keyifli bir hale gelecektir. Küçük vazo içerisine yapay lale, gül, ortanca, erengül vb. çiçekler koyarak zarif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Mevsime uygun renklerde yapay çiçekler tercih edebilir ve tazelik katabilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında canlı tonlarda, kış aylarında ise daha sakin tonlarda yapay çiçekler seçerek muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Restoranlar için Yapay Çiçek Dekorasyonu

Her Zaman İletişim Halinde Olalım

Restoranlar için Yapay Çiçek Dekorasyonu
  • destek@kukcicek.com

  • Beşiktaş Mağaza:
    Nüzhetiye Caddesi No: 69 Ihlamur, Beşiktaş – İSTANBUL